У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпробуд-2 - Запоріжжя-1
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дніпробуд-2 - Запоріжжя-1:

Розклад поїздів і електричок Дніпробуд-2 - Запоріжжя-1 на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Дніпробуд-2 вранці о 06 г 42 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 35 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дніпробуд-2 о 15 г 55 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дніпробуд-2 до пункту прибуття Запоріжжя-1 становить 0 г 39 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 34 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 53 хв.
Деякі поїзди від станції Дніпробуд-2 до станції Запоріжжя-1 курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дніпробуд-2 - Запоріжжя-1 проїжджають через такі станції і населені пункти як: 166 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дніпробуд-2 - Запоріжжя-1, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дніпробуд-2 - Запоріжжя-1 можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дніпробуд-2 -Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпробуд-2 — Запоріжжя-1

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя-1 — Дніпробуд-2

За маршрутом Дніпробуд-2 - Запоріжжя-1 курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дніпробуд-2 - Запоріжжя-1 Показати тільки електрички сполученням Дніпробуд-2 - Запоріжжя-1