У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпровська - Кіндійка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпровська - Кіндійка:

Поточний розклад електричок Дніпровська - Кіндійка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 37 хв зі станції Дніпровська і прибуває на станцію Кіндійка о 18 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6574 сполученням Вадим - Херсон, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Дніпровська і Кіндійка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпровська - Кіндійка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпровська Кіндійка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпровська - Кіндійка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6578 Вадим Херсон 06.50
Дніпровська
07.04
Кіндійка
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6574 Вадим Херсон 18.37
Дніпровська
18.51
Кіндійка
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпровська -Кіндійка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпровська — Кіндійка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кіндійка — Дніпровська