У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпровська - Раденське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпровська - Раденське:

Поточний розклад електричок Дніпровська - Раденське включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 49 хв зі станції Дніпровська і прибуває на станцію Раденське о 21 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6577 сполученням Херсон - Вадим, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Дніпровська і Раденське цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпровська - Раденське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпровська Раденське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпровська - Раденське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6573 Херсон Вадим 08.54
Дніпровська
09.23
Раденське
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6577 Херсон Вадим 20.49
Дніпровська
21.18
Раденське
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпровська -Раденське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпровська — Раденське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Раденське — Дніпровська