У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дно - Чернігів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дно - Чернігів:

Розклад поїздів Дно Чернігів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Дно Чернігів найчастіше зупиняються на станціях Локня, Новосокольники, Невель-2, Вітебськ, Орша-Центральна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.46 зі станції Дно, в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 10.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дно Чернігів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дно - Чернігів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дно - Чернігів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
053А Санкт-Петербург Харків 19.46
Дно
10.41
Чернігів
14 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
053А Санкт-Петербург Київ 19.46
Дно
10.41
Чернігів
14 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дно -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дно — Чернігів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів — Дно