У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дно - Дрокія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дно - Дрокія:

Розклад поїздів Дно Дрокія на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 28 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 28. Потяги, що курсують за напрямком Дно Дрокія найчастіше зупиняються на станціях Дєдовичі, Калинковичі, Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.03 зі станції Дно, в кінцевий же пункт Дрокія прибувають вони відповідно о 04.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дно Дрокія є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дно - Дрокія складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дно - Дрокія можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.03
Дно
04.59
Дрокія
1 д 4 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дно -Дрокія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дно — Дрокія

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дрокія — Дно