У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дно - Харків-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дно - Харків-Пас.:

Розклад поїздів Дно Харків-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Дно Харків-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Локня, Чернігів, Богодухів, Смородине, Суми, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.46 зі станції Дно, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 20.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дно Харків-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дно - Харків-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дно - Харків-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
053А Санкт-Петербург Харків 19.46
Дно
20.37
Харків-Пас.
1 д 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дно -Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дно — Харків-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків-Пас. — Дно