У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дно - Коростень
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дно - Коростень:

Розклад поїздів Дно Коростень на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Дно Коростень найчастіше зупиняються на станціях Дєдовичі, Могилів-1, Словечно, Козенки, Калинковичі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.03 зі станції Дно, в кінцевий же пункт Коростень прибувають вони відповідно о 16.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дно Коростень є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дно - Коростень складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дно - Коростень можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.03
Дно
16.24
Коростень
16 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дно -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дно — Коростень

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коростень — Дно