У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дно - Козятин-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дно - Козятин-1:

Розклад поїздів Дно Козятин-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Дно Козятин-1 найчастіше зупиняються на станціях Дєдовичі, Бихов, Коростень, Овруч, Словечно, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.03 зі станції Дно, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 20.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дно Козятин-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дно - Козятин-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дно - Козятин-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.03
Дно
20.03
Козятин-1
20 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дно -Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дно — Козятин-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин-1 — Дно