У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дно - Кишинів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дно - Кишинів:

Розклад поїздів Дно Кишинів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 33 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 32. Потяги, що курсують за напрямком Дно Кишинів найчастіше зупиняються на станціях Дєдовичі, Словечно, Фалешти, Бельць-Ораш, Дрокія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.03 зі станції Дно, в кінцевий же пункт Кишинів прибувають вони відповідно о 09.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дно Кишинів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дно - Кишинів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дно - Кишинів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.03
Дно
09.34
Кишинів
1 д 9 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дно -Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дно — Кишинів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кишинів — Дно