У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дно - Люботин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дно - Люботин:

Розклад поїздів Дно Люботин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Дно Люботин найчастіше зупиняються на станціях Локня, Чернігів, Смородине, Суми, Білопілля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.46 зі станції Дно, в кінцевий же пункт Люботин прибувають вони відповідно о 20.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дно Люботин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дно - Люботин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дно - Люботин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
053А Санкт-Петербург Харків 19.46
Дно
20.04
Люботин
1 д 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дно -Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дно — Люботин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Люботин — Дно