У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дно - Могилів-Подільський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дно - Могилів-Подільський:

Розклад поїздів Дно Могилів-Подільський на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Дно Могилів-Подільський найчастіше зупиняються на станціях Дєдовичі, Жлобин-Пас., Вінниця, Козятин-1, Житомир, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.03 зі станції Дно, в кінцевий же пункт Могилів-Подільський прибувають вони відповідно о 00.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дно Могилів-Подільський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дно - Могилів-Подільський складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дно - Могилів-Подільський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.03
Дно
00.54
Могилів-Подільський
1 д 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дно -Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дно — Могилів-Подільський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Могилів-Подільський — Дно