У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дно - Редиул-Маре
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дно - Редиул-Маре:

Розклад поїздів Дно Редиул-Маре на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 27 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Дно Редиул-Маре найчастіше зупиняються на станціях Дєдовичі, Світлогорск-На-Березин, Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.03 зі станції Дно, в кінцевий же пункт Редиул-Маре прибувають вони відповідно о 03.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дно Редиул-Маре є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дно - Редиул-Маре складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дно - Редиул-Маре можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.03
Дно
03.12
Редиул-Маре
1 д 3 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дно -Редиул-Маре можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .