У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дно - Санкт-Петербург
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дно - Санкт-Петербург:

Розклад поїздів Дно Санкт-Петербург на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Дно Санкт-Петербург найчастіше зупиняються на станціях Уторгош, Сольці, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.13, 09.03 зі станції Дно, в кінцевий же пункт Санкт-Петербург-Вітебський прибувають вони відповідно о 11.44, 12.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дно Санкт-Петербург є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дно - Санкт-Петербург складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дно - Санкт-Петербург можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дно -Санкт-Петербург можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дно — Санкт-Петербург

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Санкт-Петербург — Дно