У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дно - Суми
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дно - Суми:

Розклад поїздів Дно Суми на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Дно Суми найчастіше зупиняються на станціях Локня, Гомель-Пас., Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.46 зі станції Дно, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 16.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дно Суми є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дно - Суми складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дно - Суми можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
053А Санкт-Петербург Харків 19.46
Дно
16.51
Суми
21 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дно -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дно — Суми

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми — Дно