У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дно - Світлогорск-На-Березин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дно - Світлогорск-На-Березин:

Розклад поїздів Дно Світлогорск-На-Березин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Дно Світлогорск-На-Березин найчастіше зупиняються на станціях Дєдовичі, Чихачево, Сущево, Локня, Новосокольники, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.03 зі станції Дно, в кінцевий же пункт Світлогорск-На-Березин прибувають вони відповідно о 11.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дно Світлогорск-На-Березин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дно - Світлогорск-На-Березин складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дно - Світлогорск-На-Березин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.03
Дно
11.34
Світлогорск-На-Березин
11 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дно -Світлогорск-На-Березин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дно — Світлогорск-На-Березин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Світлогорск-На-Березин — Дно