У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дно - Жмеринка-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дно - Жмеринка-Пас.:

Розклад поїздів Дно Жмеринка-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Дно Жмеринка-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Дєдовичі, Рогачєв, Козятин-1, Житомир, Коростень, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.03 зі станції Дно, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 22.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дно Жмеринка-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дно - Жмеринка-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дно - Жмеринка-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.03
Дно
22.10
Жмеринка-Пас.
22 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дно -Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дно — Жмеринка-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка-Пас. — Дно