У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добра - Чергов
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Добра - Чергов:

Розклад поїздів Добра Чергов на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Добра Чергов найчастіше зупиняються на станціях Прибеник, Велки Хорес, Сомотор, Стреда над Бодрогом, Борша, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.08 зі станції Добра, в кінцевий же пункт Чергов прибувають вони відповідно о 12.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Добра Чергов є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Добра - Чергов складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Добра - Чергов можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
081Д Київ Кошице 12.08
Добра
12.47
Чергов
39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
861Д Чоп Кошице 12.08
Добра
12.47
Чергов
39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Добра -Чергов можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добра — Чергов

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чергов — Добра