У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добра - Карпати
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Добра - Карпати:

Розклад поїздів Добра Карпати на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Добра Карпати найчастіше зупиняються на станціях Бієл, Чиєрна Над Тисою, Чоп, Батьово, Мукачево, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.44 зі станції Добра, в кінцевий же пункт Карпати прибувають вони відповідно о 22.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Добра Карпати є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Добра - Карпати складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Добра - Карпати можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
862Д Кошице Київ 16.44
Добра
22.17
Карпати
5 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Добра -Карпати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добра — Карпати

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Карпати — Добра