У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добра - Кошице
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Добра - Кошице:

Розклад поїздів Добра Кошице на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Добра Кошице найчастіше зупиняються на станціях Прибеник, Красна Над Хорнадом, Нижня Мюсла, Висна Мюсла, Кальша, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.08 зі станції Добра, в кінцевий же пункт Кошице прибувають вони відповідно о 13.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Добра Кошице є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Добра - Кошице складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Добра - Кошице можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
081Д Київ Кошице 12.08
Добра
13.54
Кошице
1 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
861Д Чоп Кошице 12.08
Добра
13.54
Кошице
1 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Добра -Кошице можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добра — Кошице

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кошице — Добра