У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добра - Красна Над Хорнадом
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Добра - Красна Над Хорнадом:

Розклад поїздів Добра Красна Над Хорнадом на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Добра Красна Над Хорнадом найчастіше зупиняються на станціях Прибеник, Велки Хорес, Сомотор, Стреда над Бодрогом, Борша, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.08 зі станції Добра, в кінцевий же пункт Красна Над Хорнадом прибувають вони відповідно о 13.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Добра Красна Над Хорнадом є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Добра - Красна Над Хорнадом складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Добра - Красна Над Хорнадом можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
081Д Київ Кошице 12.08
Добра
13.44
Красна Над Хорнадом
1 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
861Д Чоп Кошице 12.08
Добра
13.44
Красна Над Хорнадом
1 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Добра -Красна Над Хорнадом можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добра — Красна Над Хорнадом

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Красна Над Хорнадом — Добра