У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добра - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Добра - Київ:

Розклад поїздів Добра Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Добра Київ найчастіше зупиняються на станціях Бієл, Чиєрна Над Тисою, Чоп, Батьово, Мукачево, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.44 зі станції Добра, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 10.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Добра Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Добра - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Добра - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
862Д Кошице Київ 16.44
Добра
10.11
Київ-Пас.
17 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Добра -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добра — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Добра