У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добра - Лавочне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Добра - Лавочне:

Розклад поїздів Добра Лавочне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Добра Лавочне найчастіше зупиняються на станціях Бієл, Чиєрна Над Тисою, Чоп, Батьово, Мукачево, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.44 зі станції Добра, в кінцевий же пункт Лавочне прибувають вони відповідно о 23.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Добра Лавочне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Добра - Лавочне складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Добра - Лавочне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
862Д Кошице Київ 16.44
Добра
23.48
Лавочне
7 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Добра -Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добра — Лавочне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Лавочне — Добра