У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добра - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Добра - Львів:

Розклад поїздів Добра Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Добра Львів найчастіше зупиняються на станціях Бієл, Чиєрна Над Тисою, Чоп, Батьово, Мукачево, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.44 зі станції Добра, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 02.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Добра Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Добра - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Добра - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
862Д Кошице Київ 16.44
Добра
02.20
Львів
9 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Добра -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добра — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Добра