У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добра - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Добра - Мукачево:

Розклад поїздів Добра Мукачево на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Добра Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Бієл, Чиєрна Над Тисою, Чоп, Батьово, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.44 зі станції Добра, в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 21.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Добра Мукачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Добра - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Добра - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
862Д Кошице Київ 16.44
Добра
21.55
Мукачево
5 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Добра -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добра — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Добра