У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добра - Нижня Мюсла
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Добра - Нижня Мюсла:

Розклад поїздів Добра Нижня Мюсла на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Добра Нижня Мюсла найчастіше зупиняються на станціях Прибеник, Велки Хорес, Сомотор, Стреда над Бодрогом, Борша, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.08 зі станції Добра, в кінцевий же пункт Нижня Мюсла прибувають вони відповідно о 13.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Добра Нижня Мюсла є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Добра - Нижня Мюсла складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Добра - Нижня Мюсла можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
081Д Київ Кошице 12.08
Добра
13.36
Нижня Мюсла
1 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
861Д Чоп Кошице 12.08
Добра
13.36
Нижня Мюсла
1 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Добра -Нижня Мюсла можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добра — Нижня Мюсла

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Нижня Мюсла — Добра