У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добра - Сколе
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Добра - Сколе:

Розклад поїздів Добра Сколе на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Добра Сколе найчастіше зупиняються на станціях Бієл, Чиєрна Над Тисою, Чоп, Батьово, Мукачево, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.44 зі станції Добра, в кінцевий же пункт Сколе прибувають вони відповідно о 00.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Добра Сколе є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Добра - Сколе складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Добра - Сколе можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
862Д Кошице Київ 16.44
Добра
00.40
Сколе
7 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Добра -Сколе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добра — Сколе

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сколе — Добра