У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добра - Сомотор
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Добра - Сомотор:

Розклад поїздів Добра Сомотор на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Добра Сомотор найчастіше зупиняються на станціях Прибеник, Велки Хорес, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.08 зі станції Добра, в кінцевий же пункт Сомотор прибувають вони відповідно о 12.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Добра Сомотор є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Добра - Сомотор складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Добра - Сомотор можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
081Д Київ Кошице 12.08
Добра
12.27
Сомотор
19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
861Д Чоп Кошице 12.08
Добра
12.27
Сомотор
19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Добра -Сомотор можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добра — Сомотор

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сомотор — Добра