У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Добра - Стрий
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Добра - Стрий:

Розклад поїздів Добра Стрий на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Добра Стрий найчастіше зупиняються на станціях Бієл, Чиєрна Над Тисою, Чоп, Батьово, Мукачево, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.44 зі станції Добра, в кінцевий же пункт Стрий прибувають вони відповідно о 01.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Добра Стрий є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Добра - Стрий складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Добра - Стрий можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
862Д Кошице Київ 16.44
Добра
01.15
Стрий
8 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Добра -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Добра — Стрий

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Стрий — Добра