У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Доч - 3 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Доч - 3 Км:

Поточний розклад електричок Доч - 3 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 47 хв зі станції Доч і прибуває на станцію 3 Км о 19 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Сновськ - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Доч і 3 Км цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Доч - 3 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Доч 3 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Доч - 3 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Сновськ Бахмач 06.47
Доч
07.20
3 Км
33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Сновськ Бахмач 18.47
Доч
19.20
3 Км
33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Доч -3 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Доч — 3 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 3 Км — Доч