У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Доч - Низківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Доч - Низківка:

Поточний розклад електричок Доч - Низківка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 07 хв зі станції Доч і прибуває на станцію Низківка о 22 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Бахмач-Пас. - Сновськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Доч і Низківка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Галайбине(21.16), Макошине(21.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Доч - Низківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Доч Низківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Доч - Низківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Бахмач Сновськ 08.49
Доч
10.05
Низківка
1 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Бахмач Сновськ 21.07
Доч
22.23
Низківка
1 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Доч -Низківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Доч — Низківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Низківка — Доч