У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Бахмач
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Бахмач:

Розклад поїздів Долинська Бахмач на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Бахмач найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Фундукліївка, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Черкаси, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.58, 14.16 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Бахмач-Пас. прибувають вони відповідно о 22.38, 23.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Бахмач є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Бахмач складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Долинська - Бахмач можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
062Ш Миколаїв Москва 12.58
Долинська
22.38
Бахмач-Пас.
9 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
957Ш Херсон Москва 14.16
Долинська
23.38
Бахмач-Пас.
9 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Бахмач можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Бахмач

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бахмач — Долинська