У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Березнегувате
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Березнегувате:

Розклад поїздів Долинська Березнегувате на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Березнегувате найчастіше зупиняються на станціях Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.08 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Березнегувате прибувають вони відповідно о 06.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Березнегувате є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Березнегувате складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Долинська - Березнегувате можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
102К Київ Херсон 02.08
Долинська
06.27
Березнегувате
4 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Березнегувате можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .