У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Бурштин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Бурштин:

Розклад поїздів Долинська Бурштин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Бурштин найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Радивилів, Ходорів, Сихів, Персенківка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.26 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Бурштин прибувають вони відповідно о 17.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Бурштин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Бурштин складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Долинська - Бурштин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Рахів 00.26
Долинська
17.41
Бурштин
17 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Бурштин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Бурштин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бурштин — Долинська