У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Черкаси
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Черкаси:

Розклад поїздів Долинська Черкаси на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Черкаси найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Фундукліївка, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.58, 14.16 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Черкаси прибувають вони відповідно о 17.16, 18.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Черкаси є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Черкаси складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Долинська - Черкаси можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
062Ш Миколаїв Москва 12.58
Долинська
17.16
Черкаси
4 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
957Ш Херсон Москва 14.16
Долинська
18.30
Черкаси
4 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Черкаси

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Черкаси — Долинська