У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Деражня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Деражня:

Розклад поїздів Долинська Деражня на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Деражня найчастіше зупиняються на станціях Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.55 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Деражня прибувають вони відповідно о 04.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Деражня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Деражня складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Долинська - Деражня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
109Ш Херсон Львів 16.55
Долинська
04.37
Деражня
11 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Деражня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Деражня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Деражня — Долинська