У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Дніпробуд-2
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Дніпробуд-2:

Розклад поїздів Долинська Дніпробуд-2 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Дніпробуд-2 найчастіше зупиняються на станціях Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.35 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Дніпробуд-2 прибувають вони відповідно о 07.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Дніпробуд-2 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Дніпробуд-2 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Долинська - Дніпробуд-2 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
072К Київ Запоріжжя 01.35
Долинська
07.11
Дніпробуд-2
5 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Дніпробуд-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Дніпробуд-2

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпробуд-2 — Долинська