У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Хутір-Михайлівський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Хутір-Михайлівський:

Розклад поїздів Долинська Хутір-Михайлівський на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Хутір-Михайлівський найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Фундукліївка, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Черкаси, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.58, 14.16 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Хутір-Михайлівський прибувають вони відповідно о 01.05, 02.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Хутір-Михайлівський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Хутір-Михайлівський складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Долинська - Хутір-Михайлівський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
062Ш Миколаїв Москва 12.58
Долинська
01.05
Хутір-Михайлівський
12 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
957Ш Херсон Москва 14.16
Долинська
02.05
Хутір-Михайлівський
11 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Хутір-Михайлівський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хутір-Михайлівський — Долинська