У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Марганець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Марганець:

Розклад поїздів Долинська Марганець на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Марганець найчастіше зупиняються на станціях Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.35 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Марганець прибувають вони відповідно о 06.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Марганець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Марганець складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Долинська - Марганець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
072К Київ Запоріжжя 01.35
Долинська
06.02
Марганець
4 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Марганець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Марганець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Марганець — Долинська