У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Микуличин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Микуличин:

Розклад поїздів Долинська Микуличин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Микуличин найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Львів, Делятин, Надвірна, Івано-Франківськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.26 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Микуличин прибувають вони відповідно о 21.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Микуличин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Микуличин складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Долинська - Микуличин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Рахів 00.26
Долинська
21.26
Микуличин
21 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Микуличин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Микуличин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Микуличин — Долинська