У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Шепетівка(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Шепетівка(всі вокзали):

Розклад поїздів Долинська Шепетівка(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Шепетівка(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.26 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Шепетівка прибувають вони відповідно о 10.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Шепетівка(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Шепетівка(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Долинська - Шепетівка(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Ходорів 00.26
Долинська
10.52
Шепетівка
10 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
134Ш Миколаїв Рахів 00.26
Долинська
10.52
Шепетівка
10 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Шепетівка(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Шепетівка(всі вокзали) — Долинська