У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Славута-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Славута-1:

Розклад поїздів Долинська Славута-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Славута-1 найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.26 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Славута-1 прибувають вони відповідно о 11.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Славута-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Славута-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Долинська - Славута-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Ходорів 00.26
Долинська
11.20
Славута-1
10 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
134Ш Миколаїв Рахів 00.26
Долинська
11.20
Славута-1
10 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Славута-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Славута-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славута-1 — Долинська