У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Татарів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Татарів:

Розклад поїздів Долинська Татарів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Татарів найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Львів, Яремче, Делятин, Надвірна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.26 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Татарів прибувають вони відповідно о 21.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Татарів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Татарів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Долинська - Татарів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Рахів 00.26
Долинська
21.42
Татарів
21 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Татарів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Татарів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Татарів — Долинська