У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Яремче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Яремче:

Розклад поїздів Долинська Яремче на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Яремче найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Підзамче, Надвірна, Івано-Франківськ, Галич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.26 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Яремче прибувають вони відповідно о 21.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Яремче є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Яремче складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Долинська - Яремче можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Рахів 00.26
Долинська
21.08
Яремче
20 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Яремче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Яремче

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Яремче — Долинська