У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Ясіня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Ясіня:

Розклад поїздів Долинська Ясіня на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Ясіня найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Радивилів, Ходорів, Сихів, Персенківка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.26 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Ясіня прибувають вони відповідно о 22.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Ясіня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Ясіня складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Долинська - Ясіня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Рахів 00.26
Долинська
22.24
Ясіня
21 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Ясіня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Ясіня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ясіня — Долинська