У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Запоріжжя-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Запоріжжя-1:

Розклад поїздів Долинська Запоріжжя-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Запоріжжя-1 найчастіше зупиняються на станціях Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.08 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 08.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Запоріжжя-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Запоріжжя-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Долинська - Запоріжжя-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
072К Київ Запоріжжя 02.08
Долинська
08.25
Запоріжжя-1
6 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Запоріжжя-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя-1 — Долинська