У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Жмеринка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Жмеринка:

Розклад поїздів Долинська Жмеринка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Жмеринка найчастіше зупиняються на станціях Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.55 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 02.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Жмеринка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Жмеринка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Долинська - Жмеринка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
109Ш Херсон Львів 16.55
Долинська
02.02
Жмеринка-Пас.
9 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Жмеринка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка — Долинська