У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дондушень - Чихачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дондушень - Чихачево:

Розклад поїздів Дондушень Чихачево на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 27 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Дондушень Чихачево найчастіше зупиняються на станціях Окниця, Жлобин-Пас., Локня, Новосокольники, Невель-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.23 зі станції Дондушень, в кінцевий же пункт Чихачево прибувають вони відповідно о 07.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дондушень Чихачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дондушень - Чихачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дондушень - Чихачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 03.23
Дондушень
07.07
Чихачево
1 д 3 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дондушень -Чихачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дондушень — Чихачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чихачево — Дондушень