У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дондушень - Городок
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дондушень - Городок:

Розклад поїздів Дондушень Городок на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Дондушень Городок найчастіше зупиняються на станціях Окниця, Калинковичі, Орша-Центральна, Шклов, Могилів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.40 зі станції Дондушень, в кінцевий же пункт Городок прибувають вони відповідно о 03.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дондушень Городок є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дондушень - Городок складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дондушень - Городок можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 02.40
Дондушень
03.02
Городок
1 д 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дондушень -Городок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .