У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дондушень - Калинковичі
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дондушень - Калинковичі:

Розклад поїздів Дондушень Калинковичі на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Дондушень Калинковичі найчастіше зупиняються на станціях Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.23 зі станції Дондушень, в кінцевий же пункт Калинковичі прибувають вони відповідно о 18.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дондушень Калинковичі є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дондушень - Калинковичі складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дондушень - Калинковичі можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Мінськ 03.23
Дондушень
18.53
Калинковичі
15 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 03.23
Дондушень
18.53
Калинковичі
15 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дондушень -Калинковичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дондушень — Калинковичі

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Калинковичі — Дондушень