У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дондушень - Хутір-Михайлівський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дондушень - Хутір-Михайлівський:

Розклад поїздів Дондушень Хутір-Михайлівський на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Дондушень Хутір-Михайлівський найчастіше зупиняються на станціях Редиул-Маре, Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.47 зі станції Дондушень, в кінцевий же пункт Хутір-Михайлівський прибувають вони відповідно о 19.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дондушень Хутір-Михайлівський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дондушень - Хутір-Михайлівський складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дондушень - Хутір-Михайлівський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
341Ь Кишинів Москва 04.47
Дондушень
19.57
Хутір-Михайлівський
15 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дондушень -Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дондушень — Хутір-Михайлівський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хутір-Михайлівський — Дондушень